Alpu Temizlik Firması

Alpu Site Apartman Temizliği +90 212 671 58 88

Apartman temizliği apartmanların insanların ortak yaşam alanı olmasından dolayı önemlidir ve sağlık açısından düzenli olarak yapılması gerekir. Bazen yıkanarak yapılan apartman temizliği, bazen de silinerek yapılması tercih edilir.

Sadece silme ya da yıkama işlemleri ile de sınırlı tutulmaması gereken apartman temizliğine zaman zaman ilaçlama işlemleri yapılmalıdır. Aksi durumda bu toplu yaşam alanlarına böcek ve kemirgenler girmekte ve yaşamlarını devam ettirmektedir

Apartman temizliği ;

işleminde, en çok kullanılan alanlar olan merdivenlere özel alaka gösterilmelidir. Kenarlarda bulunan trabzanlar, camlar, kapılar, asansörlerin içi ihtimamla temizlenmelidir. Bunun için öncelikle süpürme işlemi gerçekleştirilir, sonrasında ise ilaçlama ve ardından da ıslak paspasla silme işlemleri uygulanmalıdır.

Apartman Temizliği Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Apartman temizliği uygulamasında temizlik şirketlerine yaptırılması durumunda, bu işin haftalık ya da aylık yapılıp yapılmayacağına ve temizlik için personel ekibin kaç kişi çalışacağına göre fiyat belirleme durumu söz konusudur.

Sizde apartman temizliği için bize ulaşın

+90 212 671 58 88

Alpu Aile Sağlık Merkezi Temizliği

Temizlik alanında pek çok hizmet sunan Erupak Temizlik firmamız Aile sağlık merkezi hizmetlerin de sizlere destek olmaya devam ediyor. Kaliteli iş, profesyonel ekip ve uygun fiyat politikası ile sizlere kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız.

Erupak Temizlik Hizmetleri her türlü aile sağlık merkezleri temizliği hizmeti için size en iyi temizliği en iyi fiyata vermeyi garanti ediyor.

Alpu Temizlik Personeli Temin Hizmeti

Temizlik Personeli Temini

Sözleşmeli temizlik personeli yerleştirmekle kalmayan, bordrolama hizmeti de veren temizlik şirketleri, işe alma, eğitme, denetim, sgk takibi gibi unsurlardan firmalara yarar sağladı için şirketler için çok önemlidir. Yapmış olduğunuz dönemsel personel temini ile şirketinizde yaşanan sıkıntılarda personellerinizi işten çıkartma gibi bir sorunla karşılaşmıyacaksınız. Aynı zamanda ihtiyacınız olduğu zaman içerisinde eğitimli personellerimiz şirketinizde çay, temizlik, servis gibi hizmetlerde bulunacaktır.

Sözleşmeli Temizlik Personeli

Bu hizmetimiz içerisinde bir senelik yapılan sözleşmelerle firmanızın temizlik personeli ve çay servisi hizmeti ihtiyacınızı karşılamaktadır. Yapılan temizliklerin denetmenimiz tarafından düzenli aralıklarla yapılan temizlikleri kontrol etmektedir. Yapılacak anlaşmalar genelde 1 sene üzerinden yapılmasına rağmen, firmamız size özel çözümler bulabilir. Temizlik personellerinin tüm özlük hakları tarafımızdan güvence altına alınacaktır. Sgk girişleri ve diğer dosyaları da işe başlanmasıyla birlikte size teslim edilecektir.

Yarı Zamanlı Temizlik Elemanı

Çeşitli merasimler dolayısıyla günlük veya haftalık olarak personel ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Firmamız istediğiniz sayıda personeli, gerekirse ekipmanları ile hizmetinize sunmaktayız.

İstanbul içi ve Türkiye geneli temizlik personeli temini için firmamızın danışman numaramız( 0212 671 58 88 ) bilgi almanız yeterlidir.

Alpu Okul Temizliği

Okullarımız Ne Derece Temiz?

Okullar çocuklarımızın eğitim aldığı kurumlardır. Çocuklarımızın sağlığını korumak için buralar kesinlikle temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Okul temizliği denildiğinde akla sadece tek bir alan gelmemelidir. Detaylı bir temizlik yapılmalıdır. Bu temizlik öğrenciler genellikle okulda değilken yapılmalıdır. Nedeni ise çocuklarımızın kimyasal maddelerden zarar görmelerini engellemek için. Okul temizliği sadece sınıf temizlemekten ibaret değildir. Koridorlar, laboratuarlar, öğretmen odaları, müdür odaları, kantin, çevre ve bahçe temizliği, sınıflar hepsinin hijyenik olması gerekmektedir. Yapılan temizlikler gün içerisinde yenilenmesi gerekmektedir. Nedeni ise gün içerisinde çocuklarımız hareketli olduklarından dolayı bu temizliklerin tekrarlanması mikroorganizmaların yok edilmesi için önemlidir. Bu temizlik tekrarları çocukların ders saatinde olduğu esnada yapılmalıdır. Okul temizliği hizmetini profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Okul Temizliği Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • profesyonel kadro ve alanında tecrübeli personel ekibimiz tarafından hizmet verilir.
 • İş sağlığı ve iş güvenliğine önem verilir.
 • Çocukların , öğretmenlerin ve idari sorumluların zarar verebilecek temizlik malzemeleri, kimyasal maddeler kullanılmaz.
 • Eğitimi kesinlikle aksatmayacak bir şekilde hizmet sunulmalıdır.
 • Okul temizliğine en üst kattan başlanır.
 • Masa, sandalye, dolap , kapı ve pencerelerin temizliği profesyonel makine ve aparatlar ile sıralı yapılır.
 • Zemin temizliğinde zemine uygun temizlik maddeleri ile üst düzey temizleme hizmeti sunulur.
 • Dikkatli yapılması gereken tuvalet ve lavabo temizliğine önem verilmelidir.
 • Okuldaki idari odalar gibi tüm sınıflarda aynı titizlikte temizlenmelidir.
 • Spor salonu ve yemekhane temizliği temizliğin olmazsa olmazıdır.
 • Okul bahçesinin genel temizliği atlanmamalı, öğrencilere ve öğretmenlere temiz ortamlar sunulmalıdır.

Okul Temizlik Şirketleri hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki telefondan bizi arayabilirsiniz.

Alpu Dezenfeksiyon

5 Adımda Erupak Temizlik ve Dezenfeksiyon Hizmetimiz;

Ortam Dezenfeksiyonu çalışmalarımızın farkı, ULV sisteminin yanı sıra, 5 maddelik (hem bakteri azaltma hemde mikroorganizmaların yok edilmesi) kompleks temizlik ve dezenfeksiyon sistemlerinin kullanılmasıdır.

Erupak Temizlik Hizmetleri (5 Adımda Dezenfeksiyonlu Temizlik);

Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılması yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan sistemleri ile yaklaşık 25 yıldır büyük bir özenle hizmet vermektedir. Firmamız Erupak Temizlik Şirketi’nden hizmet alan kişiler, hastalık yapan bakteri ve virüsleri (covid 19 vs) yok etmeye yönelik programlarımızı gayet iyi bilirler. Erupak Temizlik Firması, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra allerjik etkilere maruz bırakan bir çok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şu zamanda ise corona virüse karşı mücadele vermektedir.

Temizliği Hastalanmadan Satın Alın; sloganımızın açıklaması ve 5 Adımda Dezenfeksiyon ile Temizliği Buluşması hijyen paketlerimizin içeriğinde neler vardır?

 • Buharlı Temizlik İle Dezenfeksiyon (petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler)
 • Kimyasal Sistemler ile Yüzey Dezenfeksiyonu ( ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vs çok fazla uygulama alanı vardır.
 • ULV Sisleme Makinesi ile Ortam Dezenfeksiyonu (genel ofis ve ev ortamlarında, yelpazesi geniştir)
 • Ozon ile Dezenfeksiyon (özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde)
 • Vakum ile Dezenfeksiyon (kimyasal ve ısı yardımı ile özellikle kanape, koltuk ve halı yıkama ve dezenfeksiyonu)

Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup 25 yıldan bu yana iş başında olan firmamız tüm teknik ekipman ve makine teçhizatına sahiptir.

Bu hizmetlerimizde önem verdiğimiz nokta dezenfeksiyon ve temizliğin bir bütün olduğudur. Biz Erupak Temizlik ve Dezenfeksiyon Hizmetleri olarak 25 yıldan bu yana sıradan hizmetlerimizde dahi bu sistemlerin bir çoğunu kullanmaya özen gösterdiğimiz için salgın hastalık durumları oluştuğunda, büyük bir soğuk kanlılıkla ile görevimizi başarıyla yerine getiriyoruz.

Ofis Dezenfeksiyonu Hizmetlerimiz;

Ortam sisleme ve buharlama yöntemlerinin yanı sıra telefon, faks, klavye, masa üzeri, çöp kova hijyeni, kapı kolları, kapılar, yatay yuvalanma yüzeyleri, her türlü el girmeyen yüzeyler, banyo wc armatürleri vs. ofis dezenfekte şirketimiz tarafından manuel olarak tek tek dezenfekte edilmektedir.

Erupak Dezenfeksiyon ve Temizlik Firması  olarak ofis temizliğinin yanı sıra ofis dezenfektanlı temizlik hizmetini de beraberinde yürütmektedir.

Dezenfeksiyon nerelerde kullanılır? 

Ofis, fabrika, depolar, şirketler, restoran, cami halısı, ofis halısı, okullar, her türlü işyerleri, kafeler, bürolar..

Alpu Ofis Temizliği

Erupak Temizlik Ofis Temizliği Şirketleri, 1997’dan beri evleriniz de, ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde genel ofis temizliği hizmeti, ofis dış cephe cam temizlik hizmeti, ofis koltuk yıkama, ofis halıfleks yıkama, ilaçlama, ofis dezenfeksiyonu gibi birçok işi profesyonel olarak yapmaktayız. Erupak Temizlik Firması, ev temizliği, iş yeri  ve ofis temizlik hizmetlerini uygularken gelişmiş kadrosunun iş deneyimlerinin yanı sıra güvenilir olmasıda önemli hususlardan biridir. Erupak Temizlik personelleri, her temizlik hizmetinin hijyen sağlamayacağını bilir, temizliğin yanı sıra hijyen kurallarına da uymanın önemini bilir.

Ofis Temizliği Şirketi, ofisinizin gelip durumuna bakalım. uygulanacak temizlik hizmet program ve sürelerini beraber saptayalım. Tüm Temizlik malzemeleri ve makineler şahsımıza aittir.

Ofisinizde uygulanacak genel ofis programları şöyledir: 

Ayda bir defa cam temizliği

Her hafta sonu genel bir temizlik (süre 1 gün)

Her akşam mesai sonrası 2 saat temizlik (hafta içi 4 gün)

Ek ofis personeli, gün içi ortak alanların silip süpürmesinden sorumlu kişidir.

Ofis Sunum personeli, gün içi çay ve temizlik işlerini yürüten kişidir.

Ofis Dezenfeksiyonu

 1. Buhar sistemleri ile ofis dezenfeksiyonu (wc-banyo kısımlar, petekler vs)
 2. Ulv sisleme yöntemi ile ofis dezenfeksiyonu (ortam dezenfeksiyonu)
 3. Lokal ofis dezenfeksiyonu (kapı kolları, priz, klavyeler, telefonlar, kulplar, musluklar vs)
 4. Dezenfekteli Vakumlama (özellikle kumaş ofis koltuk ve sert zemin yüzeylerde)

Ofis Temizliği İçerikleri

Ofis temizliği, hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılan bir yığın temizlik programları dizinidir. İşletmeler iş başı yaptıklarında çalıştıkları ortamın görsel görünümü düzgün olmasını istemek dışında hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli sebebi evinizden daha çok çalıştığınız yerde zaman geçirmenizdir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde daha temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Ofis temizlik şirketleri, ofis temizlik hizmetleri için görevlendirilecek firmaların iş güvenlik belgeleri, geçmiş referansları, uzmanlık dalları, sertifikalar, makine araç gereçleri, çalışacak personel kayıtları iyice irdelenmelidir. Erupak ofis temizliği olarak geçmişten bugüne uzmanlaştımız konulardan biride derinlemesine ofis temizliğidir. Bu sebeble hiç bir firmanın sahip olamadığı kadar kalıcı ofis projesine sahiplik vardır. Ofis temizliği gibi hassas bir işte 23 yıldan fazla aynı projeleri tutmanın bir değil birden fazla sihirli formülüne sahiplik Erupak  yöneticilerine farklı bir haz vermektedir.

7 Adım Ofis Temizliği

Erupak Temizlik İstanbul Ofis temizliği; gelişmiş ofis içi temizlik sistemleri ile Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası yanı sıra tüm Türkiye geneli ofis temizlik işlerini uzun yıllardır en iyi şekilde yürütmektedir.

Erupak Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin çalıştıkları yere önem veriyoruz, temiz, hijyenik bir ofis ortamı garanti ediyoruz. Hızla değişen çağımızda ofis dizayn değişimlerini görmemek imkansızdır. Yeni tip rezidans ofisler başta olmak üzere özellikle son yıllarda tüm ofisler daha kullanılabilir, daha teknolojik, daha verimli hale gelmiştir. Çalışanının rahatı açısından tüm akıllı teknolojilere yer vererek dizayn sağlanmış olup nitelikli iş amaçlanmıştır.

Ofis temizliğinde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden bazıları;

buharlı ofis temizliği,  ofis halıfleks yıkama, ofis koltuk temizliği, ofis cam temizliği, ofis dış cephe temizliği, ofis zemin temizliği, inşaat sonu ofis temizliği,  ofis mermer cila, ofis pvc, epoksi yüzeylerinin polimerize cila, ofis mobilyasının toz alımları, genel temizliği, ofis hafta sonu temizliği, ofis akşam parttime temizlik programları. Sizlere tüm hizmetler dahilinde, hazırladığımız eşsiz ve ekonomik programlar ile gibi tertemiz ofisler sunuyoruz.

Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzer gibi görülse de işleyiş, zaman hatta kimyasallar bakımından farkları vardır.  Özellikle bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. Daha çok İstanbul ofislerine ve şirketlerine yönelik mesai sonrası düzenli parttime hizmet uygulamamız ile çalışanların motivasyonu ve iş yeri verimliliği artmakta, bu da firmamızı uzun yıllar sektörde tutmaktadır. İstanbul ofis temizlik firmaları olarak temizlik kadar ofis dezenfektan uygulaması da önemli hizmetlerimiz arasındadır.

Akşam Ofis Temizliği

Haftasonu Ofis Temizliği

Aylık Ofis Temizliği

Ofis temizlik şirketi; firmamız nitelikli ofis şirket temizliği adına ofis içi bakteri imha uygulamaları, ozon ile koku giderme uygulamaları, rutubet ve nemi önleme uygulamaları, ofis zeminlerini iyileştirme gibi bir çok hizmeti tüm müşterilerimize sunmaktayız. Yaklaşık 25 yıldan bu yana bizimle çalışmaya devam eden şahıs müşterilerimizin ve kurumsal firmalarımızın referanslarımızı istemeyi unutmayınız.

Alpu Avm Mağaza Temizliği

Erupak Temizlik Hizmetleri olarak genel rutin temizlik anlamında uzman personel kadromuzla büyük avm ve yaşam merkezlerine hizmet vermeye devam ediyoruz.

AVM temizliği konusunda çalışan personelin kişi haklarının işletmemizde sağlanacak şekilde hizmet verilmektedir. Sözleşme karşılığı kaç personel çalıştırılacak ise, personel ekibin başına şef atanır.

Avm  temizliği son derece mühim ve ihtimam gerektiren bir iştir.

Avm temizliği nasıl yapılır? 

Avm temizlik hizmetleri sunan işletmeler tarafından bu temizlik gerçekleştirilir. Özellikle İstanbul’da avm temizliği yaptırmak son derece istek gören bir hizmettir. 

Avm temizlik şirketleri tercih ederken güvenilir, profesyonel ve işinde profesyonel firmalara öncelik verilmesi gerekir. Detaylı bir araştırmanın ardından hijyenik, güvenilir bir işletme bulabilirsiniz. Günümüzde alışveriş merkezlerinin daima yenilerinin yapıldığını düşündüğümüzde temizlik şirketlerinin bu hizmetinin ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz.

Alışveriş Merkezi Temizliği Neden Önemli?

Alışveriş merkezleri, insanların en yoğun olduğu alanlardan biridir. Her yaş grubundan insanı avm içinde görebilirsiniz. Bu alanlar sadece bir alışveriş alanı değil, aynı zamanda yaşam alanıdır. Çoğunlukla ailemizle ve sevdiklerimizle vakit geçirmek için, yemek yemek için, oyun alanları için avm leri tercih ederiz. Oldukça kalabalık olan ve çoğu kişinin sıklıkla vakit geçirdiği avm temizliği çokça önemlidir. Kapalı ve havasız bir ortamda temizliğe dikkat edilmezse hastalıklar için uygun bir ortam oluşacaktır.

Özellikle avm lavabolarının hijyenik şekilde temizliğinin yapılması gerekiyor. Avm temizlik hizmetleri sunan işletmelerin bu avm temizliğinde çalışacak avm temizlik personelinin kişi haklarını sağlaması ve avm temizlik planını, yapılan işleri kontrol etmesi son derece önemlidir.

Avm Temizliği Nasıl Yapılır?

Mağazaları gezerken veya avm içerisinde vakit geçirirken temizliğinin kimler tarafından ve nasıl yapıldığını düşünmezsiniz. Ancak büyük bir alana sahip olan avm leri rutin bir temizliğe tabii tutulmazsa bir daha gitmek istemezsiniz.

avmler çok büyük ve kalabalık bir yapıda olduğu için varolan düzeni bozmadan, müşterileri rahatsız etmeden temizlik yapmak son derece zordur. Bu nedenle avm’lerde temizlik profesyonellik isteyen bir çalışma gerektirir.

Temizlik alanında pek çok hizmet sunan Erupak temizlik firmamız avm temizlik hizmetlerin de sizlere destek olmaya devam ediyor. Kaliteli iş, profesyonel personel ekibi, uygun fiyat ile firmamızı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Temiz ve yaşanılır alanlar için bize ulaşabilirsiniz.

+90 212 671 58 88

Alpu Dış Cephe Cam Temizliği

İstanbul Cam Temizlik Şirketleri

Erupak Temizlik dış cephe cam temizlik personellerimiz ile her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerinin asansör ve vinç ile temizliği yapılmaktadır.
Camcı Personellerimiz ile En Yüksekler Bile Tertemiz!
Her türlü dış cephe cam temizliği hizmeti de yapan temizlik firması öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Erupak Temizlik cam temizliği firması siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan cam silimi, dış cephe temizliği ve dış cephe yıkama işlerinde kalite ve müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir.

Camcı personellerimiz A tipi iş güvenliği sertifikasına sahip olup yüksekte çalışma eğitimleri almışlardır. Dış cephe vinçlerimizin tüm bakım ve güvenlik sertifikaları, operatör belgeleri, iş öncesi teklif ve sözleşmesi ile tarafınıza gönderilebilir. Temizlik personellerimiz tüm iş güvenliklerini almış olup bir çoğu bünyemizde uzun zamandan beri görev yapan hayli tecrübe ve uzman kişilerdir. İş öncesi keşiflerinde firmamız bilir kişileri, gerekli çalışma bilgisini camcı belgeleriyle beraber tarafınıza verirken kurulacak donanımdan da bahsedecektir.

Cam Temizlik Şirketleri niçin gerekli?

Günümüzde yapılan binaların farklı dış dekor ve kaplamaları göz alıcı güzelliktedir. Fakat dış mimariye ne kadar özenilirse özenilsin sonrasında uzman bir cam temizliği şirketi tarafından silinmez ise zarar görebilir. Bazı binaların zamana karşı yıpranmasının yanı sıra yanlış uygulamalardan zarar gördüğünü belirtmek isteriz. Kompositler asitik kimyasal ve mekanik zorlamadan dolayı yüzey korumasını kaybettiği gibi camlarda çizik içinde kalabiliyor. Dış cephelerin değişimi çoğu zaman mümkün değildir. O zaman cephelerimize iyi bakmamız lazım. Bazı kimyasallar devamlı kullanıldığında camları ve cepheleri daha da parlak ve göz alıcı hale getiriyor. Ürün ve uygulamanın doğruluğu zaman içinde daha fazla ön plana çıkmaya fayda sağlıyor. Dış cephe cam temizlik şirketini bir defa oturttuktan sonra çok fazla firma değiştirmeyeceğinize eminiz.

Cam Temizlik Firmaları kapsamında verilen teklif ve bazı uygulamalar;

Ofis camı temizlik, Ev camı temizlik, Okul camı temizliği, Mağaza camı temizlik, Otel camı temizlik, Şirketlerin cam temizliği, Vitrin camı temizlik, İş yeri cam temizlik, İş hanı cam temizliği

Erupak Temizlik Cam Temizlik Firması, sayısız abonelikleri ile tüm İstanbul ve Türkiye geneli geçmişte olduğu gibi gelecekte de uzun vadeli ev ofis temizlik programları ile daima size en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Hemen Arayın