Bayrampaşa Koronavirüs(COVID-19) İlaçlama

Bayrampaşa Koronavirüs(COVID-19) İlaçlama +90 212 671 58 88

DEZENFEKTAN HİZMETİ OLARAK AMACIMIZ:

1. Eğitimli elemanlarımız teknik donanımız ve kullandığımız dezenfektan kimyasallar ile bir bütün olarak, çevreye ve insanlara zararı olmadan uygulama yöntemi ile enfeksiyon hastalıklarına yol açabilecek Mikrop, bakteri ve virüslerin yok edilmesi amaçlanmaktadır.
• Daima müşteri felsefesi ile, probleme neden olabilecek faktörleri ve sanitasyon koşullarını periyodik olarak inceleyip servis raporlarıyla bildirerek, profosyonel ve daha başarılı bir hizmet sunmaktır
• Kış aylarıyla beraber mikroplar, virüsler ve dolayısıyla bulaşıcı hastalıklar sağlığımızı tehdit etmeye başlar. Bağışıklık sistemleri henüz gelişmeyen çocuklarımız, hasta ve yaşlılarımız mevsimsel hastalıklara daha kolay yakalanırlar. Özellikle günün büyük bir kısmını geçirdikleri okullarda, evlerde, bina ve işyerlerinde bu hastalıkları birbirlerine bulaştırmaları kaçınılmaz hale gelir.
Bakteri, mantar ve virüslerin hızla üremesine, bulaşıcı hastalıkların hızlı bir şekilde yayılmasına en uygun alanlardır.
Binaları, iş yerlerini, evleri, okulları v.b. gibi alanları süpürmek, silmek hijyen sağlamaz. Mikrop mantar ve virüsler üremeye devam eder. Dokunulan her şey milyonlarca mikrop, mantar ve virüslerle kaplıdır.
Mevcut temizleme yöntemleri ile yapılan temizlemeler, bakterilerin suya antibiyotiğe ve birçok temizlik malzemesine dayanacak kadar güçlü olmaları, etil alkol gibi temizlik malzemelerinin de uçarak yol olmaları nedeniyle çok kısa süreli hijyen sağlar.
Bulaşıcı hastalıkların belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi etmek yerine, hastalığın oluşması, gelişmesi ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellemesi şarttır.
Bunun için antibakteriyel hale getirilmelidir.
Dezenfeksiyon ya da dezenfektasyon (Fransızca desinfection): Cansız ortamdaki bakteri endosporları dışında kalan patojen mikroorganizmaların öldürülmesi veya üremelerinin durdurulması işlemidir. Bu amaçla kullanılan kimyasal maddelere dezenfektan denir. Dezenfeksiyon sterilizasyon demek değildir. Sterilizasyon cansız ortamdaki patojen olan ya da olmayan tüm mikroorganizmaların yok edilmesidir. Sağlıklı olduğu halde mikrop taşıyanların çokluğu ve bulaşıcı hastalıkların belirsiz biçimlerin sıklığı nedeniyle dezenfeksiyonun etkisi kısıtlıdır. Dezenfeksiyon özellikle dolaysız ve büyük bulaşmaları sınırlar.
Dezenfektanların etki biçimi, ışık, ateş ve kostikler (sönmemiş kireç) gibi fiziksel ya da mekaniktir. Ancak yaygın dezenfektanlar, kimyasal maddelerdir. Bunlar üç değişik biçimde kullanılabilir.


KORONAVİRÜS(COVID-19) ARAÇ İLAÇLAMA +90 212 671 58 88


İlaçlama şirketleri, haşere ve kemirgen türlerini yok etmeyi amaçlamakta ve bu doğrultuda zararlı canlıların neden olduğu sağlıksal ve maddi sorunları ortadan kaldırmaktadır. Her alanda görülebilen haşere ve kemirgenler, bulunduğu alanlarda yaşam kalitesini düşürdüğü gibi, sağlık açısından da ciddi bir tehdit yaratmaktadır. Zira hem böcekler hem de fareler, milyonlarca bakteri ve mikrobun aktif taşıyıcılığı yapmakta ve zararlı mikroorganizmaların sürekli olarak yayılmasına yol açmaktadır. Bu nedenle, haşerelerden kurtulmak ve ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alarak, sağlıklı alanlar yaratmak, oldukça önemlidir.
Nakil araçlara sık temizlik yapılmaz. Temizliğin az yapıldığı bu alanlar oldukça geniş olduğundan haşereler ve kemirgenler için son derece iyi koşullara sahip yaşam alanları haline gelir. Dolayısıyla nakil araçların belli standartlarda ilaçlanması gerekir. Nakil araç ilaçlama küçük firmaların yapacağı çapta bir iş değildir. Bu konuda firmamızdan referans isteyebilirsiniz.
Bizi 7/24 arayabilir, nakil araç ilaçlama konusunda bilgi ve destek alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 servisimiz bulunmaktadır.


KORONAVİRÜS(COVID-19) EV İLAÇLAMA +90 212 671 58 88


Evlerimiz hayatımızın en önemli kısmını geçirdiğimiz yaşam alanlarımızdır. Bu sebeple evlerimizin sağlıklı ve temiz olmasını isteriz. Ancak evlerimizde bazen istenmeyen misafirler olabiliyor. hiç kimse evinde böcek fare ya da herhangi bir haşereyi görmek istemez. Ev ilaçlama dükkan ilaçlama ya da apartman ilaçlama bireysel olarak yapıldığında maalesef sonuç vermemektedir. özellikle piyasada satılan elektronik haşere kovucu vb çözümlerin işe yaramadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Hamam böceklerinin radyasyona dayanıklı olduğu göz önünde bulundurulursa bu tür çözümlerinin işe yaramayacağı zaten ortadadır. Evimizde böcek gördüğümüzde ilk yapmamız gereken bir ilaçlama firmasından profesyonel destek almaktır. Çünkü işini iyi yapan bir ilaçlama şirketi, hangi haşereye hangi ilacı kullanacağını bilir. O zaman yapılması gereken doğru ilaçlama firmasını seçmektir. Herhangi bir ilaçlama firmasının sorununuzu çözeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü İlaçlama uzmanlık gerektiren bir iştir. İlaçlama firmasının sağlık bakanlığından onaylı olması gerekli tüm eğitimleri almış uzman personelinin olması mühendis, veteriner gibi akademik deneyimi olan personellere sahip olması gerekir. Bunun için ilaçlama firması seçmeden önce firmanın izinlerini ve belgelerini kontrol etmeniz gerekir. Bursa Teknik ilaçlama olarak, evinizdeki haşereler için kalıcı çözümler üretiyoruz.
Evlerimizde en sık karşılaştığımız haşereler Hamam böceği kene, çiyan, akrep, fare, pire, sivrisinek, tahtakurusu, karınca, tatarcık, kırkayak, kertenkele… tüm haşere türlerinde deneyimli personelimizle uygun periyodlarda evleriniz jel ilaçlama ya da sıvı ilaçlama yapılarak ilaçlanır kemirgenler için ilaçlamanın dışında farklı çözüm yöntemlerimiz de bulunmaktadır

.
KORONAVİRÜS(COVID-19) BİNA İLAÇLAMA +90 212 671 58 88


Apartman ilaçlama çok daha geniş bir alana yapılacağından uygun miktarda ilaç kullanılmalıdır. Doğru ilaçlar uygun miktarda gerekli periyotlarla ilaçlama yapıldığında apartmanın tamamı ilaçlanacağı için apartman içinde bulunan daireler için daha kalıcı çözümler sağlanır. Çünkü haşereler diğer evlerde tekrar ilaçlama yapılan eve girebilmektedir. bu bakımdan doğru aralıklarla apartman ilaçlatmak ev ilaçlatmaktan çok daha akıllıca bir tutum olacaktır. Ancak apartmandaki herkes ilaçlama yaptırma taraftarı değilse sadece evinizi ilaçlatabilirsiniz bunun için ilaçlama firmanızı uyarmanız gerekir böylece gerekli tedbirler ilaçlama firması tarafından alınacaktır. Bina ilaçlaması yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. mesele ilaçlama doğru yerden başlamalı doğru sıklıkla doğru ilaçlar kullanılmalıdır. sinek için kullanılan ilacı hamam böceği ya da tahta kurusu için kullanırsanız sonuç alamazsınız.


KORONAVİRÜS(COVID-19) FABRİKA İLAÇLAMA +90 212 671 58 88


Fabrikalar üretim merkezleridir. evlerimiz kadar sık temizlik yapılmaz temizliğin az yapıldığı bu alanlar oldukça geniş olduğundan haşereler ve kemirgenler için son derece iyi koşullara sahip yaşam alanları haline gelir. Dolayısıyla fabrikaların belli standartlarda ilaçlanması gerekir. Fabrika ilaçlama küçük firmaların yapacağı çapta bir iş değildir. Bu konuda firmamızdan referans isteyebilirsiniz.


KORONAVİRÜS(COVID-19) İŞYERİ, OFİS İLAÇLAMA +90 212 671 58 88


Ofisler ve işyerleri müşterilerimizi kabul ettiğimiz yerlerdir. İşyerlerinin temiz görünmesi ve hijyenik olması son derece önemlidir. Çünkü ofise gelenler ilk görüşte sizle çalışıp çalışmayacaklarına dair kararlarını verirler. etrafta böceklerin gezdiği bir iş yerinde kimse olmak istemez. İşyerlerinde ve ofislerde en çok karşımıza çıkan böcekler kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, fareler, meyve sinekleri, tatarcık, sivrisinek ve karasinekler çok görülür. Dolayısıyla ofis ilaçlaması yaptırmak işyeri ilaçlatmak son derece önemlidir. Ofisinizin ilaçlamasından önce fizibilte çalışması yapılmalıdır. önce işyerinde ne tür bir böcek sorunu olduğu teşhis edilir. eğer kemirgen sorunu varsa analiz yapılır. İşyeri sahibine sorular sorulur. ofisin büyüklüğüne göre ilaç hazırlanır. İlaçlama firması tüm soruların cevaplarını aldıktan sonra uygun ilaçları hazırlar ve gerekli dozda kullanır böylece ofis ilaçlama işlemi başarıya ulaşacaktır. Bir çok ilaçlama firması ilaçlama servisi vermeden önce müşteriye sorular sormaz ve tüm haşerelere aynı ilacı kullanır bu tür tavırlar haşere sorununun çözülmesini engeller. Çünkü her böcek için ayrı ayrı ilaçlar vardır. işyeri ilaçlama hakkında fiyat almak ve daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Erupak Temizlik Sağlığınız İçin Yanınızda

İstanbul’da hizmet sunan Erupak sayesinde bakteri ve haşerelerden kurtulmak artık çok kolay. Ofisinizde, evinizde, aracınızda koronavirüs tehditi yaşadığınız her yerde Erupak hizmet sunabilir. Yaşadığımız zor günlerde yaşantımızda aldığımız önlemler çok büyük önem taşımaktadır. Önlemin alınmaması durumunda hasta olmamız bir gerçek.

Erupak Temizlik olarak size koronavirüs hastalığı için; ev, araba, fabrika, iş yeri/ofis, bina gibi yerlerde ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Hemen Arayın