Cevizlibağ Covid-19 İlaçlama

Cevizlibağ Covid-19 İlaçlama +90 212 671 58 88

Korona Virüse Karşı Yaşam Alanlarını İlaçlamanın Önemi

İlk olarak 1960 yılında görülen Koronavirüsü, ilk keşfedildiği zamanlarda daha çok hayvanlarda görülen bir virüs türüydü. Geçtiğimiz aylarda ise Çin’in Wuhan kentinde insanlarda da görülmeye başlandı ve günümüzde dünya üzerinde birçok insanın hasta olmasına ve hayatını kaybetmesine sebep olmaktadır. Dünyanın her bölgesinde etkisi altında bırakan Koronavirüs, son dönemlerde ülkemizde de etkisini göstermiştir.

Dünya üzerinde her ülkede olduğu gibi ülkemizde de ölümlere sebep olmaktadır. Ülkemiz vaka ve ölüm oranlarını en aza indirgemek için birtakım önlemler almaya başlamıştır. 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan bireylere sokağa çıkma yasağı uygulaması alınan önlemlerden bir tanesidir. Kullanılan alanların ilaçlanması da alınabilecek önemli önlemlerden biridir. Çünkü Koronavirüsü, temas ve solunum yolu ile bulaşmaktadır.

Corona Virüsü ile Mücadelede Dezenfeksiyonun Önemi

Her ülkede birçok bireyin ölümüne sebep olan COVID-19 virüsünün etkisini en aza indirgemek amacıyla bilim insanları, insanlar ile temastan uzak durmamız gerektiğini belirtiyor. Aynı şekilde virüsün etkilerinden korunmak için ellerimiz ile dokunduğumuz her alanda hijyenin sağlanması gerektiğini belirtiliyor.

Temas ve hava yolu ile bulaştığı bilinen koronavirüsünün etkilerinden korunmak amacıyla temas halinde olduğumuz alanların dezenfekte edilmiş olması çok önemlidir. Çin gibi çeşitli ülkelerde uygulanan dezenfektan amaçlı yapılan ilaçlamalar, virüsün yayılmasının önüne geçmiştir. Virüsün yayılmaması için ilaçlamanın, önceden yapılması faydalı olur. Özellikle kamusal olarak kullanılan alanlarda ilaçlama, korona virüsünün yayılmasını büyük oranda engeller.

Erupak Temizlik Korona Virüsü ile Mücadelede Sizinle!

Erupak Temizlik, yaşam alanlarınızı Korona virüsünden temizlenmesini sağlıyor. Ofis, okul, hastane, gibi yerlerde tam anlamıyla bir koruma sağlıyor. İstanbul da hizmet veren Erupak Temizlik ile yaşam alanlarınızı ve bulunduğunuz kamusal alanları hijyenik duruma getirebilirsiniz. Erupak Temizlik, ilaçlama işleminde insan ve hayvan sağlığına zararı bulunmayan dezenfektan ürünlerini kullanmaktadır ve bu dezenfektanlar yalnızca hastalıklara sebebiyet veren virüslerin yok edilmesini sağlamaktadır.

İlaçlama işleminde uzman kadrosuyla çeşitli dezenfektan ürünleri ile detaylı bir şekilde ilaçlama işlemini gerçekleştiren Erupak Temizlik sayesinde Koronavirüsün etkilerini en az seviyeye indirebilirsiniz.

Hemen Arayın