Karaköy Ofis-İşyeri Temizliği Firması

Karaköy Ofis Temizliği Firması +90 212 671 58 88

Erupak Temizlik Ofis Temizliği Şirketleri, 1997’dan beri evleriniz de, ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde genel ofis temizliği hizmeti, ofis dış cephe cam temizlik hizmeti, ofis koltuk yıkama, ofis halıfleks yıkama, ilaçlama, ofis dezenfeksiyonu gibi birçok işi profesyonel olarak yapmaktayız. Erupak Temizlik Firması, ev temizliği, iş yeri  ve ofis temizlik hizmetlerini uygularken gelişmiş kadrosunun iş deneyimlerinin yanı sıra güvenilir olmasıda önemli hususlardan biridir. Erupak Temizlik personelleri, her temizlik hizmetinin hijyen sağlamayacağını bilir, temizliğin yanı sıra hijyen kurallarına da uymanın önemini bilir.

Ofis Temizliği Şirketi, ofisinizin gelip durumuna bakalım. uygulanacak temizlik hizmet program ve sürelerini beraber saptayalım. Tüm Temizlik malzemeleri ve makineler şahsımıza aittir.

Ofisinizde uygulanacak genel ofis programları şöyledir: 

Ayda bir defa cam temizliği

Her hafta sonu genel bir temizlik (süre 1 gün)

Her akşam mesai sonrası 2 saat temizlik (hafta içi 4 gün)

Ek ofis personeli, gün içi ortak alanların silip süpürmesinden sorumlu kişidir.

Ofis Sunum personeli, gün içi çay ve temizlik işlerini yürüten kişidir.

Ofis Dezenfeksiyonu

  1. Buhar sistemleri ile ofis dezenfeksiyonu (wc-banyo kısımlar, petekler vs)
  2. Ulv sisleme yöntemi ile ofis dezenfeksiyonu (ortam dezenfeksiyonu)
  3. Lokal ofis dezenfeksiyonu (kapı kolları, priz, klavyeler, telefonlar, kulplar, musluklar vs)
  4. Dezenfekteli Vakumlama (özellikle kumaş ofis koltuk ve sert zemin yüzeylerde)

Ofis Temizliği İçerikleri

Ofis temizliği, hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılan bir yığın temizlik programları dizinidir. İşletmeler iş başı yaptıklarında çalıştıkları ortamın görsel görünümü düzgün olmasını istemek dışında hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli sebebi evinizden daha çok çalıştığınız yerde zaman geçirmenizdir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde daha temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Ofis temizlik şirketleri, ofis temizlik hizmetleri için görevlendirilecek firmaların iş güvenlik belgeleri, geçmiş referansları, uzmanlık dalları, sertifikalar, makine araç gereçleri, çalışacak personel kayıtları iyice irdelenmelidir. Erupak ofis temizliği olarak geçmişten bugüne uzmanlaştımız konulardan biride derinlemesine ofis temizliğidir. Bu sebeble hiç bir firmanın sahip olamadığı kadar kalıcı ofis projesine sahiplik vardır. Ofis temizliği gibi hassas bir işte 23 yıldan fazla aynı projeleri tutmanın bir değil birden fazla sihirli formülüne sahiplik Erupak  yöneticilerine farklı bir haz vermektedir.

7 Adım Ofis Temizliği

Erupak Temizlik İstanbul Ofis temizliği; gelişmiş ofis içi temizlik sistemleri ile Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası yanı sıra tüm Türkiye geneli ofis temizlik işlerini uzun yıllardır en iyi şekilde yürütmektedir.

Erupak Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin çalıştıkları yere önem veriyoruz, temiz, hijyenik bir ofis ortamı garanti ediyoruz. Hızla değişen çağımızda ofis dizayn değişimlerini görmemek imkansızdır. Yeni tip rezidans ofisler başta olmak üzere özellikle son yıllarda tüm ofisler daha kullanılabilir, daha teknolojik, daha verimli hale gelmiştir. Çalışanının rahatı açısından tüm akıllı teknolojilere yer vererek dizayn sağlanmış olup nitelikli iş amaçlanmıştır.

Ofis temizliğinde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden bazıları;

buharlı ofis temizliği,  ofis halıfleks yıkama, ofis koltuk temizliği, ofis cam temizliği, ofis dış cephe temizliği, ofis zemin temizliği, inşaat sonu ofis temizliği,  ofis mermer cila, ofis pvc, epoksi yüzeylerinin polimerize cila, ofis mobilyasının toz alımları, genel temizliği, ofis hafta sonu temizliği, ofis akşam parttime temizlik programları. Sizlere tüm hizmetler dahilinde, hazırladığımız eşsiz ve ekonomik programlar ile gibi tertemiz ofisler sunuyoruz.

Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzer gibi görülse de işleyiş, zaman hatta kimyasallar bakımından farkları vardır.  Özellikle bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. Daha çok İstanbul ofislerine ve şirketlerine yönelik mesai sonrası düzenli parttime hizmet uygulamamız ile çalışanların motivasyonu ve iş yeri verimliliği artmakta, bu da firmamızı uzun yıllar sektörde tutmaktadır. İstanbul ofis temizlik firmaları olarak temizlik kadar ofis dezenfektan uygulaması da önemli hizmetlerimiz arasındadır.

Akşam Ofis Temizliği

Haftasonu Ofis Temizliği

Aylık Ofis Temizliği

Ofis temizlik şirketi; firmamız nitelikli ofis şirket temizliği adına ofis içi bakteri imha uygulamaları, ozon ile koku giderme uygulamaları, rutubet ve nemi önleme uygulamaları, ofis zeminlerini iyileştirme gibi bir çok hizmeti tüm müşterilerimize sunmaktayız. Yaklaşık 25 yıldan bu yana bizimle çalışmaya devam eden şahıs müşterilerimizin ve kurumsal firmalarımızın referanslarımızı istemeyi unutmayınız.

Hemen Arayın