Şeyhli Dezenfeksiyon Firması

Şeyhli Dezenfeksiyon Firması 0212 671 58 88

5 Adımda Erupak Temizlik ve Dezenfeksiyon Hizmetimiz;

Ortam Dezenfeksiyonu çalışmalarımızın farkı, ULV sisteminin yanı sıra, 5 maddelik (hem bakteri azaltma hem de mikroorganizmaların yok edilmesi) kompleks temizlik ve dezenfeksiyon sistemlerinin kullanılmasıdır.

Erupak Temizlik Hizmetleri (5 Adımda Dezenfeksiyonlu Temizlik); Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılması yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan sistemleri ile yaklaşık 1997’den beri büyük bir özenle hizmet vermektedir. Firmamız Erupak Temizlik Şirketi’nden hizmet alan kişiler, hastalık yapan bakteri ve virüsleri (covid 19 vs) yok etmeye yönelik programlarımızı gayet iyi bilirler. Erupak Temizlik Firması, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra allerjik etkilere maruz bırakan bir çok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken bu zamanda ise corona virüse karşı mücadele vermektedir.

Virüs ilaçlama çalışmaları ülkemizde hali hazırda dezenfeksiyon uygulamaları altında yapılan özel bir adı olmayan uygulamalardır. Fakat özellikle 2019 Aralık ayından bu yana Çin’de ortaya çıkan Corona virüs salgını nedeni ile yerleşim alanlarında virüs dezenfeksiyonu için bu çalışmalar ismi ile istenilmeye başlanmıştır. Bilinmesi gereken en önemli nokta ise virüs ilaçlama, virüs dezenfeksiyon hizmeti ve uygulamalarının özel bir işlem olduğu bakteri ve diğer mikroorganizma dezenfeksiyon uygulamalarından bazı farklılıklar ile birbirinden ayrıldığıdır. İlk farklılık kullanılmakta olan dezenfektanların içeriği ve kullanım şekilleri ile ilgilidir. Ayrıca virüs ilaçlama çalışması da bir böcek ilaçlama çalışması değildir. Yani isminde ilaçlama adı var diye herhangi bir böcek ilaçlama firmasından bu yardımı alamazsınız. Bu dezenfeksiyon ilaçlamaları dezenfeksiyon uygulaması yapma yetkisine ve sertifikasyonuna sahip çevre sağlığı firmalarınca yapılabilmektedir. Virüs ilaçlama uygulaması talep ettiğinizde uygulamayı istediğiniz firmadan ilk olarak bu yetki belgesini istemeniz gerekmektedir.

Temizliği Hastalanmadan Satın Alın; sloganımızın açıklaması ve 5 Adımda Dezenfeksiyon ile Temizliği Buluşması hijyen paketlerimizin içeriğinde neler vardır?

  • Buharlı Temizlik İle Dezenfeksiyon (petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler)
  • Kimyasal Sistemler ile Yüzey Dezenfeksiyonu ( ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vs çok fazla uygulama alanı vardır.
  • ULV Sisleme Makinesi ile Ortam Dezenfeksiyonu (genel ofis ve ev ortamlarında, yelpazesi geniştir)
  • Ozon ile Dezenfeksiyon (özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde)
  • Vakum ile Dezenfeksiyon (kimyasal ve ısı yardımı ile özellikle kanepe, koltuk ve halı yıkama ve dezenfeksiyonu)

Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup 1997’den beri iş başında olan firmamız tüm teknik ekipman ve makine teçhizatına sahiptir.

Bu hizmetlerimizde önem verdiğimiz nokta dezenfeksiyon ve temizliğin bir bütün olduğudur. Biz Erupak Temizlik ve Dezenfeksiyon Hizmetleri olarak 1997’den bu yana sıradan hizmetlerimizde dahi bu sistemlerin bir çoğunu kullanmaya özen gösterdiğimiz için salgın hastalık durumları oluştuğunda, büyük bir soğukkanlılık ile görevimizi başarıyla yerine getiriyoruz.

Ofis Dezenfeksiyonu Hizmetlerimiz;

Ortam sisleme ve buharlama yöntemlerinin yanı sıra telefon, faks, klavye, masa üzeri, çöp kova hijyeni, kapı kolları, kapılar, yatay yuvalanma yüzeyleri, her türlü el girmeyen yüzeyler, banyo wc armatürleri vs. ofis dezenfekte şirketimiz tarafından manuel olarak tek tek dezenfekte edilmektedir.

Erupak Dezenfeksiyon ve Temizlik Firması olarak ofis temizliğinin yanı sıra dezenfektanlı temizlik hizmetini de beraberinde yürütmektedir.

Dezenfeksiyon nerelerde kullanılır? Ofis, fabrika, depolar, şirketler, restoran, cami halısı, ofis halısı, okullar, her türlü işyerleri, kafeler, bürolar.. dezenfekte edilmektedir.

Corona Virüsü Tehditi İçin Dezenfeksiyon Uygulaması

Erupak Dezenfeksiyon Firması Olarak “Corona (COVID-19) Virüsü” dahil olmakla birlikte tüm virüs ve bakteriler için etkili, yayılmasını önleyici ve öldürücü “Mikrobiyal Dezenfeksiyon” ve “Fumigasyon Uygulamaları” yapmaktayız. Potansiyel olarak tehlike altında olan AVM’ler, İşyerleri, Fabrikalar, Hastaneler, Okullar, Gıda İşletmeleri ve Kamu Binaları dahil şüpheli herhangi bir durumda veya endişelerinizi gidermek için Türkiye çevresinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Virüs İlaçlama çalışmaları sadece “dezenfeksiyon ve fumigasyon uygulaması yapma yetki belgesine” ve “eğitimine” sahip ilaçlama firmaları tarafından yapılabilmektedir. Erupak Dezenfeksiyon Firması olarak bu çalışmaları yapmak için gerekli tüm sertifikasyona ve tecrübeli, eğitimli uzman çalışma arkadaşlarına sahiptir.

Hemen tıklayıp arayın  +90 212 671 58 88  bizimle irtibata geçerek fiyat teklifi alınız.

Hemen Arayın