Erupak Temizlik Personeli Temin Hizmeti

Personeli Temin

Temizlik Personeli Temin Hizmeti

Temizlik Personeli Temini

Sözleşmeli temizlik personeli yerleştirmekle kalmayan, bordrolama hizmeti de veren temizlik şirketleri, işe alma, eğitme, denetim, sgk takibi gibi unsurlardan firmalara yarar sağladı için şirketler için çok önemlidir. Yapmış olduğunuz dönemsel personel temini ile şirketinizde yaşanan sıkıntılarda personellerinizi işten çıkartma gibi bir sorunla karşılaşmıyacaksınız. Aynı zamanda ihtiyacınız olduğu zaman içerisinde eğitimli personellerimiz şirketinizde çay, temizlik, servis gibi hizmetlerde bulunacaktır.

Sözleşmeli Temizlik Personeli

Bu hizmetimiz içerisinde bir senelik yapılan sözleşmelerle firmanızın temizlik personeli ve çay servisi hizmeti ihtiyacınızı karşılamaktadır. Yapılan temizliklerin denetmenimiz tarafından düzenli aralıklarla yapılan temizlikleri kontrol etmektedir. Yapılacak anlaşmalar genelde 1 sene üzerinden yapılmasına rağmen, firmamız size özel çözümler bulabilir. Temizlik personellerinin tüm özlük hakları tarafımızdan güvence altına alınacaktır. Sgk girişleri ve diğer dosyaları da işe başlanmasıyla birlikte size teslim edilecektir.

Yarı Zamanlı Temizlik Elemanı

Çeşitli merasimler dolayısıyla günlük veya haftalık olarak personel ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Firmamız istediğiniz sayıda personeli, gerekirse ekipmanları ile hizmetinize sunmaktayız.

İstanbul içi ve Türkiye geneli temizlik personeli temini için firmamızın danışman numaramız( 0212 671 58 88 )  bilgi almanız yeterlidir.

Hemen Arayın