Ulaş Temizlik Firması

Ulaş Site Apartman Temizliği +90 212 671 58 88

Apartman temizliği apartmanların insanların ortak yaşam alanı olmasından dolayı önemlidir ve sağlık açısından düzenli olarak yapılması gerekir. Bazen yıkanarak yapılan apartman temizliği, bazen de silinerek yapılması tercih edilir.

Sadece silme ya da yıkama işlemleri ile de sınırlı tutulmaması gereken apartman temizliğine zaman zaman ilaçlama işlemleri yapılmalıdır. Aksi durumda bu toplu yaşam alanlarına böcek ve kemirgenler girmekte ve yaşamlarını devam ettirmektedir

Apartman temizliği ;

işleminde, en çok kullanılan alanlar olan merdivenlere özel alaka gösterilmelidir. Kenarlarda bulunan trabzanlar, camlar, kapılar, asansörlerin içi ihtimamla temizlenmelidir. Bunun için öncelikle süpürme işlemi gerçekleştirilir, sonrasında ise ilaçlama ve ardından da ıslak paspasla silme işlemleri uygulanmalıdır.

Apartman Temizliği Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Apartman temizliği uygulamasında temizlik şirketlerine yaptırılması durumunda, bu işin haftalık ya da aylık yapılıp yapılmayacağına ve temizlik için personel ekibin kaç kişi çalışacağına göre fiyat belirleme durumu söz konusudur.

Sizde apartman temizliği için bize ulaşın

+90 212 671 58 88

Hemen Arayın