Yıldıztabya Covid-19 (Corona) Virüs Dezenfeksiyon Temizlik Firması

Yıldıztabya Covid-19 (Corona) Virüs Dezenfeksiyon Temizlik Şirketi

Erupak temizlik olarak covid-19 (corona) dezenfeksiyonuna ayrı bir önem veriyoruz, yayılma oranı çok olan covid-19’un dezenfeksiyonu deneyimli ekiplerimizce büyük bir önemle yapıyoruz.

İşyerlerinize veya evine yapacağımız dezenfektan Covid-19 bulunan yeri temizlicek ve virüsü yok ederek kesin çözüm kavuşturacaktır. Belirli zamanlarda önlem için dezenfekte yaptırabilir. Böylelikle Covid-19 virüsünün yaşam alanlarınızda olmadığına emin olabilir huzur içinde yaşayabilir ve çalışabilirsiniz.

Yıldıztabya Temizlik Şirketi Corona Virüsü Dezenfektan

Yıldıztabya evlerinizi ve işyerlerinizi sağlık bakanlığının onay verdiği dezenfektanlar ile dezenfekte ediyoruz.

Evleri, ofisleri, marketleri, okulları, fabrikaları, alışveriş merkezlerini

Covid-19 virüsü nasıl korunulur? Covid-19 virüsü önlemleri nelerdir?

Covid-19 (Corona) virüsü korunma yöntemleri nelerdir?

1 — Covid-19 virüsü ortam dezenfeksiyonu salgın esnasında ve sonrasında düzenli periyotlarla yapılmalıdır. Covid-19 virüs Covid – 19 dezenfeksiyonu haftalık – 15 günlük yada 30 günlük periyotlarla yapılmalıdır.

Bu sebepten ötürü iyi tedbirler alınması gerekmektedir. Bu tedbirlerin en başında yaşam alanımızın, araçlarımızın, çalışma alanlarımızın, vakit geçirdiğimiz tüm kapalı ortamların temizlik, dezenfeksiyon ve sanitasyonun yapılması gerekir.

Covid-19 (Corona) virüslü ortamı dezenfeksiyon ile temizlenebilir ve periyodik ortam dezenfeksiyonu ile mevcut riski azaltarak riski en aşa seviyeye getirir.

Corona virüsü ilaçlama ile Corona virüsü ortam dezenfeksiyonu yöntemleri farklılıklar gösterir. Ortam dezenfeksiyonu ve sanitasyonu hizmeti ile gözle görünmeyen patojen, bakteri ve mantar grupları yok edilip, sağlıklı bir kullanım alanı sunulur.

Bu sebeple mevcut riski azalmak ve bakteri çoğalmasını engellemek için mutlaka Covid-19 virüsü ortam dezenfeksiyonu yaptırılmalıdır. Ortam dezenfeksiyonu hizmeti ile zararlı mikropları ve mikro organizmaların sayısını azaltılır ve dezenfeksiyon periyotları ile yok edilir.

Covid-19 (Corona) virüsü ortam dezenfeksiyonu yöntem ve metotları farklılıklar gösterebilir. Corona virüsü ortam dezenfeksiyonu hizmetinde saf ozon, nötralize edilmiş ozon, hidrojen peroksit ve türevleri kimyasallar kullanılır.

Bu hizmetlerde kullanılan ekipmanlar nötralizatör, jeneratör ve Ulv pülverizatördür. Tüm ekipmanların sonunda Corona virüsü ilaçlaması sisleme metodu ile sonlandırılır.

Ortam dezenfeksiyonu hizmetiyle birlikte bireyin kendi kendine alması gereken tedbirlerde bulunmaktadır. Mümkün olduğunca kalabalık yerlere gidilmemeli, direk temastan kaçınılmalı, ellerin sürekli su ve sabunla yıkanması, kirli ellerle yüze ve gözlere temastan kaçınılması, riskli bireylerin maske takması, yeterli sıvı alınmalı, uyku düzeni oturtulmalı ve dinlenilmelidir.

Sıklıkla kullanılan eşyaların, dezenfekte ürünleriyle temizlenmesi Covid-19 (Corona) virüsü ortam dezenfeksiyonu konusunda uzman, tüm yetki ve sertifikalara sahip kurumlara uygulatılması gereken bir hizmettir.

Covid-19 ortam sterilizasyonu ve kendi içinizde yapacanız tüm temizlik tedbir amaçlı olur. Sağlık bakanlığı yetkili kurumların alınması gereken tüm tedbirleri belirtilmiştir.

 Evlerinizi, işyerinizi, ofisinizi, okulları, Avm & mağazaları sağlık bakanlığının onay verdiği dezenfektanlarla ile dezenfekte ediyoruz,

Evinize iş yerinize uygulayacağımız dezenfektan sayesinde Covid-19 virüsü bulaştı ise oradaki tüm virüsü temizler. Önlem için belirli aralıklarda dezenfeksiyon yaptırılabilir. Böylelikle yaşam alanlarınızda güvenle zaman geçirebilir ve rahat bir şekilde oturabilirsiniz.

Hemen Arayın