Temizlik sektörüne 2007 yılında başlamış bulunuyoruz, 13 yılda azımsanmayacak tecrübeye ulaştık. Başlangıc ta küçük işletmeler ve ev temizlikleri ile işe başladık. Zaman içerisinde hem müşteri portföyümüzü genişlettik hem de büyük ve kurumsal firmalarla çalışmaya başladık. Temizlik sektörü geniş bir sektör olması nedeniyle Zaman içerisinde karşımıza temizliğin çeşitli alanlarında fırsatlar çıktı. Bunları kapasitemiz ölçüsünde değerlendirmeye çalıştık. Bu alanlarda başarılı olduk. Zaman zaman İstanbul dışı iş teklifleri de geldi, buralara da hizmet verdik veriyoruz.  Merkez ofis 100 m2 dir Yönetim kadromuzda 4 personel , dış sahada 50 ye yakın daimi personelimiz, 30’ a yakın da geçici elemanlarımız  ile Turkiye  geneline  hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz ise,

İşyeri ofis ev temizliği;

Ekibimizle baştan sona işyeri ofis temizliğini üstlenecek kapasiteye sahibiz. Bir işyerine eve ofise girdiğimizde en önemli hassasiyetimiz güven, temizlik ve hizmet gelir. Yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı  bildirir. Sözleşme esasına göre çalışırız.

Okul Temizliği;

Okul temizliklerinde uzun yıllar çalışmaktayız, makine teçhizatımız mevcuttur, Yasal herhangi bir eksiğimiz yoktur. Mal müdürlükleri aracılığı ile de hizmet vermekteyiz.

Avm  & Mağaza Temizliği;

Öncelikli güvenilir işini seven ekiple çalışmayı prensip edinmiş, güleryüzlü çalışma arkadaşları kadromuza katmaktan onur duymuşuzdur.Türkiyenin önde gelen firmalarıyla çalışmakta olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Yerinde Halı Koltuk yatak Perde temizliği,

Makine parkurumuz oldukça geniştir .Bu alanımızda oldukça iddialı olduğumuz bir gerçektir.

Dış cephe Temizliği;

Bu alanda da  geniş bir tecrübeye sahibiz, Vinçli ,iskele, asansör gibi araçlarla müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Genel Temizlik;

Temizlik sektörü içerisinde , genel diye adlandırabileceğimiz; ev, bina , toplu konut, apartman, mıntıka, bahçe , park, gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

İnşaat sonrası ince temizlik;

İnşaat sonrası olabilecek toplu konut, Villa, daire, okul, çarşı , Avm gibi alanlarda deneyimli olduğumuz alanlar içindedir.

Zemin Temizliği ve Cila Hizmeti;

Otomat yardımı ile Granit, seramik, mermer, alanlarında temizlik ve cila hizmeti verilmektedir.

İş Gücü Temini;

Firmaların ihtiyaçlarına göre özel çalışma yaptıktan sonra , İhtiyaç durumlarına göre eleman tedarik’i sağlanmaktadır. Elemanlar tarafımızdan maaş sgk , yol yemek, durumları karşılanmaktadır.

İşimizde güven öncelikli ilkemizdir. Çalışanlar fimasına işveren çalışanlarına güvendiği takdirde oluşabilecek sorunların ve aksaklıkların %60 nı çözmüş felsefesini gütmektedir. Dolayısıyla Müşterimiz bize güvenmesi de ön plana çıkmakta, bundan dolayısıyla  müşteri memnun olmaması durumunda müşterinin bize güvenmesi işimizin arkasında olduğumuzu gösterir ki verilen hizmeti tekrardan alma hakkına sahiptir. Onun adı da  güvendir.

ERUPAK TEMİZLİK ORGANİZASYON TİC.HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ 

İOSB Giysan 4.ada A blok No:10 İkitelli Başakşehir İstanbul

Tel 0212 6715888 fax 02126712231  Gsm  02126715888 

Email : info@erupaktemizlik.com